xy

xy

wtorek, 12 września 2017

PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNOŚCI PAŃSTW EUROPEJSKICH - CZ. I


   Realizacja planu niszczenia suwerennych państw europejskich odbywa się na naszych oczach i przybiera na sile. Na szczęście historię i podłoże  ideologiczne tego planu uzmysławia nam od jakiegoś czasu Pan Krzysztof Karoń. Jeśli ktoś nie zna, to proszę się absolutnie zapoznać i podać dalej. Załączę poniżej dwa filmiki, a resztę materiałów Pana Karonia można znaleźć: na portalu historia sztuki, na facebooku i youtube a co czwartek autor jest na żywo u M. Roli w tv wRealu24 na youtube. Ja pozwolę sobie dołączyć tylko kilka zdjęć ilustrujących filmy, a do tematu wrócę w II części. 
  
                                                               
                                                     

                                                             

                                                                 
                                                          

  


                                                                                  buteobuteo

4 komentarze:

 1. Na początku tytuł:
  "PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNOŚCI PAŃSTW EUROPEJSKICH - CZ. I"
  Pierwszy krok, normalne przedstawienie i zareklamowanie materiałów Krzysztofa Karonia. Wygląda na "sojuszniczy" blog.
  Ale patrzcie co daje dalej.

  Następne artykuły:
  "PLAN ZNISZCZENIA...CZ II - GRUPA SPINELLI I WZMOŻONE DZIAŁANIA MASONERII"
  "PLAN ZNISZCZENIA... CZ.III - GRUPA SPINELLI I MASOŃSKI ALIANS EUROPEJSKI"
  "CD. GRUPA SPINELLI I MASONERIA - PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNYCH PAŃSTW EUROPEJSKICH"

  Umieszcza w jednym zdaniu, w tytule nazwisko Spinelliego i hasła "MASONERII".
  Myślenie o masonerii już dawno zostało skutecznie ośmieszone.
  Teraz pan stara się skojarzyć myślenie o Spinellim na równi z myśleniem o masonerii, śmieszność myślenia o masonerii ma się przenieść na śmieszność myślenia o Spinellim i jego jawnym bo jawnym ale "spisku".
  Co trzeba z góry odrzucić i wyśmiać żeby nie narazić się samemu na bycie śmiesznym.

  Jednocześnie jest to sprzeczne z tym o czym mówi Krzysztof Karoń na temat wskazywaniu winnych typu "żydzi winni, masoni winni". On uznaje to za bezcelowe i mówi, ze trzeba skupić się na ideologii i tym do czego ona prowadzi, a nie doczepiać się do konkretnych ludzi czy organizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Myślenie o masonerii już dawno zostało ośmieszone"."Jednocześnie jest to sprzeczne z tym o czym mówi K. Karoń".Pan Karoń przedstawił ideologie i uzmysłowił wszystkim, że na naszych oczach jest ona wdrażana w życie. Ale nie mówi jak to działa od strony technicznej, bo go to nie interesuje. Grupa Spinelli nie powstała sama z siebie lecz z inicjatywy "humanistów" z poza Parlamentu, którzy działają zresztą w tej grupie, wcale nie kryjąc swej przynależności do masonerii. Nie jest to żaden "spisek", czy teoria spiskowa lecz jawne fakty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale gdy uderzysz do przeciętnego człowieka z "masoneria, Spinelli", to już wie, że to mówi jakiś koleś od teorii spiskowych, bo mówi o masonerii. Jestem przekonany, że gdyby u Karonia w tytule każdego filmiku było dopisane np. "razem z masonerią", to w komentarzach byłoby zatrzęsienie oskarżeń o teorio-spiskostwo i to BEZ OBEJRZENIA, po samym tytule. A same filmiki w ogóle miałyby mniejszą ilość wyświetleń, bo przeciętni ludzie nawet boją się zapoznać z takim czymś, bo będą czasami wrzuceni do teorio-spiskowców. No i mówić, naturalnie, o tym tez nie będą. A Karoń takich tytułów nie robił, i dzięki temu jest sławny a ludzie mocno promują jego materiały, gdzie mogą.
   Do ludzi trzeba podchodzić ostrożnie, a nie od razu ich odstraszać. Jak chcesz trafić tylko do ludzi już w temacie to trudno, ale raczej niewiele wtedy zmienisz. Poza tym, niesmak pozostaje, dla pozostałych (tak jak już pisałem).

   Usuń
 3. Pan Karoń jest da mnie wybitnym specjalistą jeśli chodzi o marksizm, historie sztuki i nie tylko.Zawsze polecam jego stronę wszystkim.Ja, jestem skromnym poszukiwaczem prawdy i chciałbym się tym dzielić zgodnie z moim poczuciem humoru, które niestety nie zawsze wszystkim odpowiada, trudno.

  OdpowiedzUsuń