xy

xy

piątek, 15 września 2017

PLAN ZNISZCZENIA... CZ.III - GRUPA SPINELLI I MASOŃSKI ALIANS EUROPEJSKI


     Grupa Spinelli powstała w Parlamencie europejskim 15.11.2010 r. (Bruksela), założycielami byli eurodeputowani: Guy Verhofstad, Daniel Cohn-Bendit, Isabelle Durant i Sylvie Goulard. Przynależność do masonerii tych ludzi nie jest żadną tajemnicą, Verhofstad był przecież premierem Belgii a Isabelle Durnant ministrem w jego rządzie. Powszechnie wiadomo, iż w Belgii nie zrobi się kariery politycznej, nie będąc masonem. W Belgii   stosunkowo małym kraju, istnieje zarejestrowanych 131 lóż masońskich, oto dowód -  http://gob.be/zoom-sur-le-gob/les-loges/. Inna ciekawostka, laickość uznawana jest w Belgii za religię a tzw. laickość zorganizowana, otrzymuje subwencje rządowe tak jak pozostałe związki wyznaniowe, np. Kościół katolicki. Mówiąc krótko, podatnicy płacą na masonerie. Wracam do tematu. Chociaż Grupa Spinelli działa w Parlamencie europejskim, myli się ten, kto myśli, iż w jej skład wchodzą tylko europosłowie, owszem są też i tacy, przykładowo polskojęzyczne posranki -Danuta Hubner i Róża Thun. Zwróćmy jednak uwagę na kilku innych.
         Heather Grabbe (Wielka Brytania)- reprezentuje Open Society Institute, jest to fundacja założona przez G. Sorosa.   http://buteobuteo.blogspot.be/2017/08/to-i-owo-o-g-sorosu-dokonczenie.html
       Jean-Marc Ferry - filozof  Uniwersytet Libre w Brukseli (masoński)   marksista tłumacz prac Jurgena Habermasa (kto nie zna, odsyłam do K.Karonia -Historia marksizmu, Szkoła frankfurcka).
         Elie Barnavi - były ambasador Izraela we Francji.
         Amartya  Sen (Indie) - ekonomista, Nagroda Nobla, doradca Banku Światowego i finansowanej przez G.Sorosa organizacji Oxfam, jego żona to 
Emma Georgiana Rothschid.
         Paweł Świeboda- były publicysta polskojęzycznego wydania וואַלן פּאַפּיר 
Gazety W., były doradca Kwaśniewskiego, prezes fundacji G.Sorosa 
demosEuropa.                                      

To tylko kilka przykładów członków Gr. Spinelli z poza Parlamentu. Osobno kilka slow należy poświecić jednej z założycielek tej bandy Sylvie Goulard.Nie czuje się Francuzką
                                                                                                                                  
 Pomimo, jak sama mówi nie czuje się Francuzką (jak Tusk Polakiem) jest obywatelką Francji i to bardzo wpływową....cdn. 
                         
                                                                   buteobuteo

2 komentarze:

 1. Na początku tytuł:
  "PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNOŚCI PAŃSTW EUROPEJSKICH - CZ. I"
  Pierwszy krok, normalne przedstawienie i zareklamowanie materiałów Krzysztofa Karonia. Wygląda na "sojuszniczy" blog.
  Ale patrzcie co daje dalej.

  Następne artykuły:
  "PLAN ZNISZCZENIA...CZ II - GRUPA SPINELLI I WZMOŻONE DZIAŁANIA MASONERII"
  "PLAN ZNISZCZENIA... CZ.III - GRUPA SPINELLI I MASOŃSKI ALIANS EUROPEJSKI"
  "CD. GRUPA SPINELLI I MASONERIA - PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNYCH PAŃSTW EUROPEJSKICH"

  Umieszcza w jednym zdaniu, w tytule nazwisko Spinelliego i hasła "MASONERII".
  Myślenie o masonerii już dawno zostało skutecznie ośmieszone.
  Teraz pan stara się skojarzyć myślenie o Spinellim na równi z myśleniem o masonerii, śmieszność myślenia o masonerii ma się przenieść na śmieszność myślenia o Spinellim i jego jawnym bo jawnym ale "spisku".
  Co trzeba z góry odrzucić i wyśmiać żeby nie narazić się samemu na bycie śmiesznym.

  Jednocześnie jest to sprzeczne z tym o czym mówi Krzysztof Karoń na temat wskazywaniu winnych typu "żydzi winni, masoni winni". On uznaje to za bezcelowe i mówi, ze trzeba skupić się na ideologii i tym do czego ona prowadzi, a nie doczepiać się do konkretnych ludzi czy organizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Myślenie o masonerii już dawno zostało ośmieszone"."Jednocześnie jest to sprzeczne z tym o czym mówi K. Karoń".Pan Karoń przedstawił ideologie i uzmysłowił wszystkim, że na naszych oczach jest ona wdrażana w życie. Ale nie mówi jak to działa od strony technicznej, bo go to nie interesuje. Grupa Spinelli nie powstała sama z siebie lecz z inicjatywy "humanistów" z poza Parlamentu, którzy działają zresztą w tej grupie, wcale nie kryjąc swej przynależności do masonerii. Nie jest to żaden "spisek", czy teoria spiskowa lecz jawne fakty.

  OdpowiedzUsuń