xy

xy

sobota, 16 września 2017

CD. GRUPA SPINELLI I MASONERIA - PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNYCH PAŃSTW EUROPEJSKICH


       Dokończę wątek Sylvie Goulard (na zdjęciu powyżej) jednej z bandy czworga zakładającej Grupę Spinelli. By lepiej zrozumieć, zerknijmy na to, co działo się we Francji ostatnimi laty. W 2014 r. po zakończeniu pracy w Rothschild & CIE Banque, Emanuel Macron podczas spotkania Grupy Bilderberg w Kopenhadze, w którym brał udział, otrzymał nową misję - prezydentura Francji. Najpierw zostaje ministrem finansów w nowym rządzie E. Vallsa, następnie, robi "burdel" by obniżyć notowania Vallsa (kandydata na prezydenta), a sam dymisjonuje, zakłada własną partię i zgłasza swą kandydaturę na prezydenta. Na pomoc ruszają mu tzw. humaniści z sześciu najważniejszych lóż masońskich oraz lobby europejskie, rozpętując oficjalnie kampanie przeciw Mairine Le Pen. Oczywiście pod płaszczykiem walki z ksenofobią, faszyzmem i innymi komunistycznymi frazesami (znamy z Polski). Uwaga! Maczał w tym swe łapy znany u nas, człowiek roku Gazety וואַלן  Frans Timmermans, który oprócz szkalowania Polski, zajmuje się też kontaktami Komisji Europejskiej z masonerią.                                                                                    
         


   Tutaj Timmermans z prezydentem European Masonic Alliance- Markiem Menschertem (Wielki Wschód Belgia)                                                 
                                                         

A tu niespodzianka, Andrzej Dominiczak na spotkaniu Timmermansa z europejską masonerią 19.06. 2017 r. Andrzej Dominiczak -Towarzystwo Humanistyczne Polska, publicysta "Nie", współpracuje z Centrum Praw Kobiet finansowanego przez Open Society Institute- G. Sorosa. 
    Po małej dygresji wracamy do Francji i Sylvie Goulard. W 2016 r. na spotkanie Grupy Bilderberg w Dreźnie zostało zaproszonych dwoje polityków francuskich: Edouard Philippe - Loża 3H Wielki Wschód Francji Le Havre (gdzie był burmistrzem) oraz Sylvie Goulard (również Wielki Wschód Francji) Tutaj lista wszystkich uczestników zebrania Grupy Bilderberg (był Sikorski z żoną).   http://www.bilderbergmeetings.org/participants2016.html  
                                                                                                                                  
         Poniżej reakcja Sylvie Goulard  na pytanie o Bilderberg                            
  
                                                          
Planowano już przyszły rząd dla Francji, a wszystko potoczyło się, jak przewidziano. Macron został prezydentem, jego partia En Marche wygrała wybory, premierem ostał się E.Philippe a ministrem Sił Zbrojnych Sylvie Goulard.
                                                        Dlaczego jest to bardzo istotne ? Otóż jednym z podstawowych postulatów Manifestu z Ventotene  jest likwidacja armii narodowych, S. Goulard miała  przyspieszyć procedury tworzenia wspólnej armii europejskiej. Ku zdziwieniu wszystkich, miesiąc później 20 czerwca, dymisjonowała. Podano kilka powodów dymisji, ale nieoficjalnie mówi się o niezaakceptowaniu jej przez dowództwo NATO  ze względu na brak kompetencji.


                                                     buteobuteo

2 komentarze:

 1. Na początku tytuł:
  "PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNOŚCI PAŃSTW EUROPEJSKICH - CZ. I"
  Pierwszy krok, normalne przedstawienie i zareklamowanie materiałów Krzysztofa Karonia. Wygląda na "sojuszniczy" blog.
  Ale patrzcie co daje dalej.

  Następne artykuły:
  "PLAN ZNISZCZENIA...CZ II - GRUPA SPINELLI I WZMOŻONE DZIAŁANIA MASONERII"
  "PLAN ZNISZCZENIA... CZ.III - GRUPA SPINELLI I MASOŃSKI ALIANS EUROPEJSKI"
  "CD. GRUPA SPINELLI I MASONERIA - PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNYCH PAŃSTW EUROPEJSKICH"

  Umieszcza w jednym zdaniu, w tytule nazwisko Spinelliego i hasła "MASONERII".
  Myślenie o masonerii już dawno zostało skutecznie ośmieszone.
  Teraz pan stara się skojarzyć myślenie o Spinellim na równi z myśleniem o masonerii, śmieszność myślenia o masonerii ma się przenieść na śmieszność myślenia o Spinellim i jego jawnym bo jawnym ale "spisku".
  Co trzeba z góry odrzucić i wyśmiać żeby nie narazić się samemu na bycie śmiesznym.

  Jednocześnie jest to sprzeczne z tym o czym mówi Krzysztof Karoń na temat wskazywaniu winnych typu "żydzi winni, masoni winni". On uznaje to za bezcelowe i mówi, ze trzeba skupić się na ideologii i tym do czego ona prowadzi, a nie doczepiać się do konkretnych ludzi czy organizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Myślenie o masonerii już dawno zostało ośmieszone"."Jednocześnie jest to sprzeczne z tym o czym mówi K. Karoń".Pan Karoń przedstawił ideologie i uzmysłowił wszystkim, że na naszych oczach jest ona wdrażana w życie. Ale nie mówi jak to działa od strony technicznej, bo go to nie interesuje. Grupa Spinelli nie powstała sama z siebie lecz z inicjatywy "humanistów" z poza Parlamentu, którzy działają zresztą w tej grupie, wcale nie kryjąc swej przynależności do masonerii. Nie jest to żaden "spisek", czy teoria spiskowa lecz jawne fakty.

  OdpowiedzUsuń