xy

xy

środa, 13 września 2017

PLAN ZNISZCZENIA...CZ II - GRUPA SPINELLI I WZMOŻONE DZIAŁANIA MASONERII


Po wnikliwym wysłuchaniu Pana Karonia, wiemy kim był Spinelli, co to jest Manifest z Ventotene, co to takiego Grupa Spinelli i jakie są plany tego całego marksistowskiego ścierwa. Ja chciałbym zająć się bliżej Grupą Spinelli, jej powiązaniami i ogólnie funkcjonowaniem masonerii w UE. Nie będą to żadne teorie spiskowe typu- żydzi, masoni, cykliści, ale fakty ogólnie dostępne.          
        
     Powrócę jeszcze do samego Altiero Spinelli, podczas pobytu w więzieniu   na wyspie Ventotene poznał on niejakiego Eugenio Colorni (komunista-oczywista), którego żona przychodząca na widzenia wynosiła rękopis Manifestu, po czym rozprowadzała go na kontynencie. Kobietą to była Ursula Hirschmann - niemiecka Żydówka, współzałożycielka  Europejskiego Ruchu Federalistów. Po śmierci męża (1943) wpadła w ramiona Altiero Spinelliego, pobrali się, po czym spłodzili córkę Barbarę, która w ramach komunistycznego nepotyzmy do dzisiaj jest posłanką w Parlamencie Europejskim.                                       
                       To książka jej autorstwa - My bez ojczyzny

                                                     

                A oto Barbara -córka, z mężem Tommaso Padoa-Schoppa wysoko plasowanym masonem i byłym ( zm. 2010) dyrektorem Centralnego Bank Europejskiego.                                                                                                            
     Wracamy do Grupy Spineli, gdyż za dużo już tych dygresji, ale jak to mówią - w gazetach, o tym nie piszą. Tak czy inaczej, wszystko się zazębia a w efekcie łatwiej będzie zrozumieć zmasowane ataki  UE na Polskę i obecny rząd. Grupa Spinelli powstała 15 września 2010, jest to inicjatywa mająca na celu "ożywienie dążeń" do federalizacji  Europy poprzez tworzenie sieci współpracy wśród organizacji poza rządowych, wśród polityków, naukowców, dziennikarzy itd. Jednym słowem, jest to marksistowska koteria, której celem jest doprowadzenie do odebrania suwerenności państwom EU i utworzenie europejskiego kołchozu, o czym mówi Manifest z Ventotene, którego treść wyjaśnił nam Pan Karoń. 
 Tak jak mówi się o "ojcach założycielach UE" ( proszę rzucić okiem)
http://buteobuteo.blogspot.be/2017/03/przybrani-ojcowie-zaozyciele-unii.html,    tak tutaj można powiedzieć o sk. synach (przepraszam są dwie córki).
     
                                          A oto oni
              
    Ten Belg w okularach (z lewej) i ten drugi pedofil kolega Michnika są  trochę znani w Polsce, ale mocna jest ta kobieta po prawej, przedstawię ją...  CDN.                                                                                                              

                                                                    buteobuteo

3 komentarze:

 1. Może dałoby radę podać jakieś źródła, wskazujące na to, że ktoś przykazał tego typu "walkę kulinarno-ideologiczną"?
  Sam ten tekst jest bardzo słaby i pobieżny. Równie dobrze można zarzucić tego typu rzeczy na podstawie strzępków zdań i scen z TV i "udowadniać" tym dowolną tezę.

  Szczerze mówiąc, ten tekst raczej wygląda na próbę przyklejenia się i ośmieszenia poważnych materiałów o marksizmie, typu tych Krzysztofa Karonia na jego kanale YouTube'owym pod tytułem historia sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku tytuł:
  "PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNOŚCI PAŃSTW EUROPEJSKICH - CZ. I"
  Pierwszy krok, normalne przedstawienie i zareklamowanie materiałów Krzysztofa Karonia. Wygląda na "sojuszniczy" blog.
  Ale patrzcie co daje dalej.

  Następne artykuły:
  "PLAN ZNISZCZENIA...CZ II - GRUPA SPINELLI I WZMOŻONE DZIAŁANIA MASONERII"
  "PLAN ZNISZCZENIA... CZ.III - GRUPA SPINELLI I MASOŃSKI ALIANS EUROPEJSKI"
  "CD. GRUPA SPINELLI I MASONERIA - PLAN ZNISZCZENIA SUWERENNYCH PAŃSTW EUROPEJSKICH"

  Umieszcza w jednym zdaniu, w tytule nazwisko Spinelliego i hasła "MASONERII".
  Myślenie o masonerii już dawno zostało skutecznie ośmieszone.
  Teraz pan stara się skojarzyć myślenie o Spinellim na równi z myśleniem o masonerii, śmieszność myślenia o masonerii ma się przenieść na śmieszność myślenia o Spinellim i jego jawnym bo jawnym ale "spisku".
  Co trzeba z góry odrzucić i wyśmiać żeby nie narazić się samemu na bycie śmiesznym.

  Jednocześnie jest to sprzeczne z tym o czym mówi Krzysztof Karoń na temat wskazywaniu winnych typu "żydzi winni, masoni winni". On uznaje to za bezcelowe i mówi, ze trzeba skupić się na ideologii i tym do czego ona prowadzi, a nie doczepiać się do konkretnych ludzi czy organizacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sprawozdanie nr 64/2010 https://www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/defaultopisy/295/2/1/061.pdf

  OdpowiedzUsuń