xy

xy

środa, 23 sierpnia 2017

TO I OWO O G. SOROSU - EPILOG      Powyższe zdjęcie pochodzi z portalu The Liberty Beacon, piszą tam, że na jesień Soros szykuje na szeroką skalę zakrojone protesty, tak w Polsce, jak w USA przeciw Trumpowi. Mówi się często o Otwartym Dialogu itp., ale trzeba wziąć pod uwagę, że  pomoc dla targowicy może przyjść z każdej strony w tym wypadku z Norwegii. Mamy już przecież  w Polsce fundacje Norweskie. Proszę popatrzeć na logo, to też Soros dla zmylenia przeciwnika. Fundacja EEA Grants jest ścisłe związana z Fundacją Batorego, finansują  szczególnie LGBT...Z, Femen, aborcje i innej maści dewiantów bądź marksistów. Gdy ostatnio napisałem, że syn cadyka Smolara z F. Batorego, Piotr pracuje w LE MONDE, to zapomniałem przypomnieć, że to też Sorosa.


                                                                                                                                                                                                                                                            Soros to perfidny zbir a jego specjalność to destrukcja. Jak podawał  portal TLB (zdjęcie na górze) podobno zaplanował sobie powołanie "swojego" rządu w Polsce najpóźniej do 2020 r. Soros działa najczęściej pod płaszczykiem filantropii, ale czasami finansuje też akcje zbrojne, jak Majdan czy wcześniej Kosowo. Najbardziej jest jednak wyspecjalizowany w niszczeniu i wprowadzania chaosu, choćby w Polsce. Soros zakłada rożnego rodzaju  ONG - tzw. organizacje poza rządowe, które często urzędują w budynkach rządowych lub UE. Uwielbia wręcz organizacje wspierające dewiacje, aborcję, gender, organizacje "ekologiczne", humanitarne (International Amnesty, OXFAM). Finansuje walkę przeciw religii katolickiej i narodowym tradycjom, opłaca faszystowskich bandziorów z Antify i oczywiście spekuluj finansowo na wielką skalę. Nie wspominam o islamizacji Europy, bo słyszymy o tym na co dzień. Jeśli chodzi o powiązania z Rothschildem, to Soros nazywany jest czasami żołnierzem Rothschilda, wykonuje swoją robotę i trzeba przyznać z dużym zaangażowaniem i wielką perfidią.  Jak podał niedawno Izraelski dziennik Harretz, Soros doprowadził do aresztowania najbogatszego człowieka w Izraelu Bennyego Stainmetza kontrolującego wydobycie miedzi w Afryce, głównie w Gwinei. Soros oskarżył gościa o korupcje przed trybunałem Nowego Yorku, a jego organizacja Human Rights Watch o pranie brudnych pieniędzy w Rumunii. Widzicie, działa na całym świecie, w Afryce ma udziały w prasie, najbardziej znany tytuł - Jeune Afrique (Młoda Afryka) propaganda na całego Lis z Michnikiem do kupy wzięci. Inna sprawa Oxfam, kojarzący się z głodującymi wAfryce dziećmi - to też Soros. Oto szefowa Oxfam  International  Winnie Byanyima z Ugandy


           
  Dyrektor wykonawczy Oxfam od 2013 r. wcześniej, od 2006 r. dyrektor Zespołu ds. Gender w Biurze ds. Polityki Rozwoju w Programie Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. 
  Czy jest możliwe by wyrzucić Sorosa z Polski ? Orban na Węgrzech  postępuje stanowczo, a u nas ? Prezydent Duda ostatnio zachowuje się jakoś dziwnie i biernie a ma przecież dobre relacje z Trumpem i Izraelem, a może ktoś za tym stoi ? Chyba tak. Pewnie jak mawia Grzegorz Braun - służby, mafie i loże. Pamiętajmy wszyscy, że Soros TO NASZ WRÓG !!!
                                                           
                                                       
                               
                                       A tu jakiś idiota daje mu medal !                                       
                                                                                                         
                                                                                                          buteobuteo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz