xy

xy

wtorek, 22 sierpnia 2017

TO I OWO O G.SOROSU + LISTA 206 FUNDACJI I ORGANIZACJI, KTÓRE ZAKŁADAŁ .

                                                               
    Tę parszywą gębę znają wszyscy, od jakiegoś czasu mówi się o nim dość dużo więc chciałbym przekazać jakieś mniej popularne informacje. Pod koniec podam link z 206 organizacjami czy fundacjami, które Soros zakładał  lub maczał paluchy. Nie tak dawno, słyszeliśmy o tym, jak na Węgrzech premier Orban wytoczył wojnę Sorosowi, chodziło głównie o finansowany przez niego Uniwersytet Środkowoeuropejskiego.
       
                         
 Na ulicach pojawiły się bilbordy przeciw bandycie, przywitane z aplauzem przez węgierskich patriotów. Polityka rządu spotkała się z krytyką UE, ale przede wszystkim gmin żydowskich. Ze zdziwieniem więc odebrałem wiadomość, iż Izrael zdecydowanie poparł rząd Orbana i nawet zadeklarował pomoc. Dlaczego ? Otóż, jak podają pewne źródła, chociaż by specjalista od masonerii dr Stanisław Krajski w światowej masonerii  żydowskiej dokonał się pewien podział. Jedna grupa wspomaga państwo Izrael, druga optująca za jego rozwiązaniem i rozlokowaniem ich obywateli m.in. na Ukrainie i w Polsce. Tę druga reprezentuje właśnie Soros, za co został pogoniony z Izraela, bo wiadomo, gdzie Soros tam destrukcja. W USA pod koniec kadencji Husajna Baraka Obamy można było  zaobserwować ochłodzenie w stosunkach na linii Waszyngton - Tel Awiw (np. sprawa Iranu). Gdy w USA wybierano prezydenta, Hilary Clinton  wspomagana prze Sorosa miała kontynuować politykę Obamy. W związku z tą sytuacją masoneria pro - izraelska otoczyła swą opieką Donalda Trumpa, co pozwoliło mu wygrać. Po wyborach Trump wsparł Izrael solidną sumą a podczas wizyty w Tel Awiwie oddawał hołdy ofiarom holokaustu oraz "twórcy" państwa Izraela Theodorowi Herzlowi. Można zadać sobie pytanie, czy dobre relacje polsko -amerykańskie  nie wynikają, aby czasem z pro-izraelskiej polityki prezydenta Dudy? 
              
      
   Soros nie powiedział ostatniego słowa, zaraz zorganizował  manifestacje marsistowców, debili, czarnych rasistów z Black Lives Matter i faszystów z Antify i trwa to do dzisiaj, jak w Charlottesville czy Bostonie.


     


                                                               

                                        
    Czyż nie uderzające podobieństwo do naszych  rodzimych idiotów. 
                                                            
                                                            
                                                                  
  
Dokończenie już za za kilka chwil ...

                                                               buteobuteo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz