xy

xy

niedziela, 20 sierpnia 2017

RURZA THUNFISH VON ZARDZEWIAŁEN PUSZKEN, CZYLI MARKSISTOWSKA ...

                                                                                                                                                                          Rurza Thunfish Von Zardzewiałen Puszken to bardzo barwna postać, acz niezbyt u nas znana. Warto poznać ją bliżej, gdyż ta fanatyczna marksistka całe życie poświeciła walce o unicestwianie Polski, kraju, którego wręcz nienawidziła. Ojcem Rurzy był pochodzący z Podola, z zawodu złodziej- Henryk Czamkiewicz, matką zaś Olga Pułtusk z Wejherowa. W rodzinie nie przelewało się, często między dzieci musiano dzielić na czworo nie tylko  przysłowiową zapałkę, ale i rozum, Rurza była  piątym dzieckiem. Rodzice nadali jej imię Róża na cześć ich ulubionej celebrytki Róży Luksemburg, niestety pracujący w magistracie urzędnik pruski machnął dwa błędy orograficzne i tak zostało.                                                   

                             


                                                                                                                                                                                                 Henryk Czamkiewicz

Olga Pułtusk

Rurza dorastała zgodnie z marksistowską dialektyką i postępowała  równie zgodnie z marksistowską doktryną prawdy. Jako  młoda aktywistka poznała hrabiego Victora Thunfisha von Zardzewiałen Puszken z Babenthal (obecnie Babi Dól), jej życie odmieniło się znacznie.
           
                                                      Herb rodowy.
  
                       
    Teraz,  przy mężu  dopiero zrozumiała, na czym polega prawdziwy marksizm i co stoi na przeszkodzie we wdrażaniu tej ideologii. Tą przeszkodą okazała się POLSKA. Kraj, w którym ludzie wierzą w Boga, dla których  świętymi są słowa - Honor i Ojczyzna. Kraj ludzi wiernych swym tradycjom, kraj, za który niezliczone rzesze patriotów oddało swe życie. Miejsce, gdzie ludzie chcą demokratycznie wybierać władzę, żyć normalnie, mieć dzieci, pracować i godnie zarabiać. Rurza Thunfish itd. postanowiła więc wkroczyć w szeregi marksistowskiej armii, która  wywołała wojnę Religii Katolickiej  i Polskiej Normalności. Na tym kończy się historia tej zdziry, niestety nie dotarłem do innych wiarygodnych informacji. Chciałbym tylko zapytać, czy taka kobieta, gdyby miała własną córkę (być możne miała) czy wychowywałaby ją według ideologi, którą sama tak gloryfikuje? Jeśli tak, to powinna ona być: lesbijkom, która zapłodniła się in vitro, dokonała aborcji, zapisała się na studia gender i dobrze się bawi na marszach w obronie demokracji z emerytowanymi ubeckimi pedofilami.    
   Proszę nie doszukiwać się w tej historii jakichkolwiek podobieństw, usłyszałem ją w pewnej knajpie (niestety nie powiem od kogo i gdzie). Proszę nie doszukiwać się też  podobieństw nazwiska z nazwiskiem pewnej jełrposłanki, a poza tym mam mocny certyfikat i tyle.                                                    
                                       

                                                                                                             
                                                                                                buteobuteo

2 komentarze:

  1. Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
    Przestrzegał przed MIESZANKĄ,a szczególnie takiej,która jest pod znaczącym wpływem powyższych wartości.
    Michael Jones : WPŁYW REWOLUCJONIZMU ŻYDOWSKIEGO NA HISTORIĘ ŚWIATA.

    OdpowiedzUsuń