xy

xy

środa, 19 kwietnia 2017

NEOMARKSISTOWSKI FEMINIZM CZYLI O NIEPRZYDATNOŚCI MACICY W WYNIKU NIEPRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA MÓZGU


    "W proteście przeciw patriarchatowi nie przyjmuję nazwiska męża, 
    zostaje przy nazwisku ojca" - feministka z Wrocławia
                     


             SZCZYT  FEMINIZMU - zapłodnić się in vitro i dokonać aborcji.                                                                                                               
                                                                                                                              
  Współczesny feminizm to wymowny przykład antykultury, to jeden z trybów działających w maszynie neomarksizmu. Proszę zwrócić uwagę na organizowane manifestacje, gdy robią to feministki, zaraz podłącza się reszta hałastry. Znajdą się tam oczywiście: LGBT-owcy, KOD-owcy, UB-kowcy, pseudo - psycho ekololgowcy, chrzczeni inaczej, kochający jeszcze inaczej, zapraszający uchodźców i starozakonni marksiści . Funkcjonuje to również  odwrotnie, jeśli spęd zorganizuje KOD, będą tam feministki, jeśli PO- pójdą już na całego, i będą się nawet domagały zastąpienia premier Szydło przez Schetynę. Jedną z form protestu feministek jest tzw. czarny protest, powodujący paraliż całej Warszawy.
                                                             
                                                                Pierwszy raz spotkałem się z "feminizmem" twarzą w twarz, gdy otwierając drzwi do sklepu chciałem przepuścić pewna "damę", która obrzuciła mnie stekiem niezbyt wyrafinowanych przekleństw. Ponieważ nie mamy tych samych praw, więc nie odpowiedziałem, a myślami wróciłem do czasów, gdy słowo feminizm, było synonimem: piękna, elegancji, subtelności i wyrafinowania. Żyjąc w czasach współczesnych, idiotą jest ten, który neguje prawa kobiet do godnego życia, pracy czy adekwatnych zarobków. Idiotą jest również ten, kto neguje przywileje kobiet, jak: wcześniejsza  emerytura, macierzyństwo czy banalne miejsce w tramwaju  dla kobiety w ciąży. A o jakie prawa walczą dzisiejsze kobiety? Dokładnie nie wiemy, bo i między nimi widoczne są rozbieżności.                Poniżej przykłady.
               
                          

                                                                                                                       
  
  Za pierwszą feministkę uznaje się Francuzkę, autorkę Deklaracji Praw Kobiety i Obywatelki - Olimpie de Gouges (1791). Była ona wielką  zwolenniczką Rewolucji  francuskiej a jej praca stalą się z miejsca bestselerem w tamtejszym L'EMPiK. Zaskoczeniem stało się więc ścięcie jej głowy, ale jak to w piosence J. Połomskiego -"bo z rewolucją nie wie, oj nie wie się ..." Później ruchy feministyczne poczęły się rozszerzać, a podstawą programu  było równouprawnienie, emancypacja i prawa wyborcze ("sufrażystki") . Następnie feminizm wzięli w swe ręce mężczyźni: polityka, ideologia, manipulacja, finanse i władza. W USA, to CIA zajęła się infiltracją organizacji feministycznych, kobiety domagały się równych praw, ale przede wszystkim pracy. Poszło łatwo, wzrosło zatrudnieni kobiet, a tym samym do budżetu rządowego trafiały dodatkowe pieniądze z podatków. Drugi istotny czynnik to zmniejszenie wychowawczej roli  rodziców, teraz plasteliną w postaci dzieci, zaczęła bawić się szkolą.      
     

                   
  Na 2 zdjęciach Alice Paul, uwięziona

w1917r. prowadziła strajk głodowy,
dzięki jej w 1920r. dokonano poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych  przyznającej kobietom prawo do glosowania. Pomijana przez współczesne feministki, gdyż była przeciwniczką aborcji. W Polsce kobietom przyznano  pełne prawa wyborcze w 1918 r.                                                                                                                                                                

                                                                                         A jak funkcjonował feminizm w dawnej Polsce ? Według Wikipedii historię feminizmu w Polsce dzieli się na 7 fal. Fala 1, przed 1830 r. wtedy to Klementyna Hoffmanowa napisała książkę" Pamiątka po dobrej matce". Pisała w niej, iż kobiety powinny być przede wszystkim żonami i matkami, ale podkreśla też konieczność dostępu do nauki płci pięknej. O dalszych" falach" już nie czytałem, bo przypuszczam, że  fala 7 pewnie będzie odwrotnością tej nr. 1.
                                             

                                                            


                                                                                                                                                                                                                                  
                                                                                             buteobuteo  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz