xy

xy

wtorek, 20 lutego 2018

DWUŻYDZIAN POLAKA - REFLEKSJE NAD POSTĘPOWANIEM PREZYDENTA ORAZ RZĄDU RP

              

        Od niedawna Żydzi wszystkich maści przypuścili frontalny atak na Polskę. Nie poruszają nawet głośno tematu wyssanych z palca roszczeń finansowych (tym się zajmują Amerykanie), lecz atakują nas i oczerniają na całym świecie, oskarżając o antysemityzm i współudział w holokauście. Czegóż konsekwencją jest to zachowanie, nie będę pisał o tzw. ustawie o IPN, gdyż dowiedzieliśmy się przecież o tym, że rząd  konsultował  ją z Żydami  na dużo wcześniej przed jej uchwaleniem. O co więc biega ?  Od jakiegoś czasu mogła wzbudzić zainteresowanie wzmożona  przed-żydowska czołobitność najwyższych władz państwowych. Na myśl przyszedł mi polski myśliciel, poeta i publicysta Andrzej Niemojewski  twórca terminu - DWUŻYDZIAN POLAKA, ale o tym później.    
                                                            


                                          Zdumiewające bywało ostatnimi czasy zachowania i wystąpienia polityków partii rządzącej, ale prym wiódł tu oczywiście Pan Prezydent. Czy można to tłumaczyć koligacjami rodzinnymi, czy pochodzeniem pewnych osób ? - z pewnością nie tylko. Tak czy inaczej, obserwujemy jawną nadreprezentację wątków żydowskich oraz Żydów w życiu społeczno - politycznym kraju. Skąd wziął się do jasnej cholery coraz bardziej wzmożony udział w życiu gospodarczo -politycznym Polski takich ludzi jak: kolega ze szkolnej ławki Kaczyńskiego -Lejb Fogelman ( kto nie zna)   http://forsal.pl/artykuly/700381,lejb-fogelman-prawnik-z-biografia-ktora-obdzielilby-kilka-osob.html  czy żydowski sierżant Jonny Daniels ? 
                                                    


Czemu rząd wolną  ręką rozdaje pieniądze Polaków (grube miliony) na: żydowskie cmentarze, na budowanie muzeum chasydów, muzeum Żydów polskich, żydowskie święta i imprezy "kulturalne"? Czym jest celebrowanie żydowskich świąt w polskim sejmie czy dni judaizmu w kościele. Z jakiej racji przedstawiciele parlamentu obcego państwa - Knesetu urządzają sobie obrady w Krakowie oczywiście z udziałem P. Dudy ? Dlaczego rząd polski przed przyjęciem  pewnych ustaw (wspomniana już  o IPN czy reprywatyzacyjna) konsultuje się z przedstawicielami obcego państwa? Izrael pozwala sobie nawet na krytykę naszego ustawodawstwa, a rządzący obiecują "weryfikacje i ewentualne poprawki". Wspomnieć należy też o szopkach w Jedwabnym czy przepraszaniu za "pogrom kielecki". Teść prezydenta Dudy- Julian Kornhausner jest zresztą autorem wymownego wiersza.
          
A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
żeby pana swego, Seweryna Kahane,
zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
Boże że go pożałuj i wszech synów Dawidowych
iże tako marnie zeszli od nierównia swojego!
Chciałci i jego bracia miła królowi służyć
swą chorągiew mieć, ale żołnierze dali go zabić.
Żołnierze, milicjanci, kieleccy rodzice
świętości nie mieli, bezbronne dzieci zatłukli!
Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów krzyczeli,
Polacy, kielczanie jako psy kłamacze.
Okrutność śmierci poznali, szkarady posłuchali,
krwią splamili przyjacioły, na bruk ich wyrzucili.
Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.

    
                                            


      Czemu to wszystko służy ? Polityka żydowska jest perfidna i prosta do przejrzenia, oni nawet się z tym nie kryją. Po prostu testują jak dalece mogą się posunąć i na co sobie pozwolić, a że mają tu swoich przychylnych sobie ludzi no i poparcie polskiego sojusznika zza oceanu są w bardzo  komfortowej sytuacji. Obecnie posunęli się tak daleko, iż nawet najbłahsza, choć prawdziwa wypowiedź ze strony polskiej, a niekorespondujące z ich polityką powoduje natychmiastowy furiacki atak na forum międzynarodowym. A o ty m jak funkcjonuje żydowska szczujnia w kraju i za granic możemy przekonać się  na co dzień. 
        Dlaczego przywołałem na początku Andrzeja Niemojewskiego? Otóż zachowanie pewnych ludzi w stosunku do Żydów trzeba by jakoś  zdefiniować i myślę, że np. termin filosemityzm nie oddaje tego dokładnie,   bardziej adekwatny jest właśnie termin - DWUŻYDZIAN POLAKA .  Poniżej fragmenty z publikacji Andrzeja Niemojewskiego. Na wzór 'dwusiarczanu potasu'. (...)
Połączenie czadu psychiki żydowskiej z kruszcem i duszy polskiej, zwłaszcza kruchym, sprawia , że w owym smutnym typie Polaka, Żydom oddanego - na jedną cząsteczkę polską przypadają dwie cząsteczki żydowskie.
Asymilacja nie wytworzyła typu, w którym dałoby się powiedzieć, że to jest 'dwupolan żyda', to znaczy, by w Żydzie asymilowanym dwie cząsteczki przypadały na jedną cząsteczkę żydowską.
Polskość nie jest kwasem rozkładającym kruszec żydowski; natomiast takim kwasem jest żydowskość i polski kruszec rozkłada.
Dlatego Żyd asymilowany będzie w ostateczności brał zawsze stronę żydostwa.
I dlatego filosemita przestanie być czułym na sprawy polskie, lecz będzie zawsze nadwrażliwy na sprawy, żydowskie.
 Andrzej Niemojewski
     
 Dla tych, którzy nie znają polecam wspaniałą Panią dr. Ewe Kurek i 
"Dwużydzian Polaka czyli dlaczego Polacy się skundlili".  

                                                      
                                                 
     Co dalej ? Mimo zmasowanych ataków na Polskę dalej pojawiały się skandaliczne wypowiedzi członków władz jak: Czaputowski czy Sellin,  oczerniające Polaków. Natomiast ci próbujący wypowiadać się uczciwie, nie brzmią zbyt wiarygodnie, a robią to raczej, by ocalić twarz przed tzw. opinią publiczną. Powoływane są jakieś komisje, zespoły dyskusyjne itp. , a Żydzi i tak będą robić systematycznie swoje i nie tylko by wyciągnąć kasę, ale by doprowadzić do destrukcji Państwa Polskiego.
                                                                                             
                                                                                                 
                                                               
                                                         


                                                                                                  buteobuteo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz