xy

xy

niedziela, 29 października 2017

SAKIEWICZOWSKO - PISOWSKI MONOPOL NA PATRIOTYZM I PRAWICOWOŚĆ
                                                                                                                                
    W ubiegłym roku tuż po świętach  Bożego Narodzenia, miasto stołeczne obiegła plotka o połączeniu Gazety Wyborczej z Gazetą Polską. Rozmowy wstępne miały mieć ponoć miejsce w wigilie, nie wiadomo kto brał w nich udział, lecz znane było wigilijne menu: barszcz ukraiński i karp po żydowsku. Informacje nie zostały potwierdzone, a później sprawa  ucichła. 
     W 2015 r. (jeszcze przed zwycięstwem PiS) wpadła mi w ręce książka Leszka Misiaka - "Prawicowe dzieci czyli blef  IV RP". Proszę rzucić tylko okiem na opis i spis treści książki, już samo to daje dużo do myślenia.
http://virtualo.pl/ebook/prawicowe-dzieci-czyli-blef-iv-rp/161668/?utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel  Na łamach książki autor rozprawia się z towarzystwem wzajemnej adoracji Sakiewicza (GP, TV Republika itd.), jak to nazywa -"grupą  trzymającą prawdę". To, co działo się wtedy to był pikuś, teraz po wygranej w wyborach PiSu pojechali na całego, rozpanoszyli się na dobre, wzięli  nawet TV publiczną oraz radio. Pan dyrektor Wildstein jr. jeździ sobie np. po Ukrainie i kręci film o swych banderowskich przyjaciołach (za publiczne pieniądze oczywiście) przy aplauzie innych bonzów -"patriotów". 
  
Przechodzę do sedna. Wielu nie zdaje sobie sprawy, jak wielką krzywdę ludzie ci wyrządzają naszej Ojczyźnie i to bynajmniej nie poprzez ignorancje czy brak wiedzy społecznej, lecz świadome postępowanie. Chyba każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę, że prezydent Duda i PiS nie doszli do władzy tylko dzięki swym sympatykom. Autorami ich zwycięstwa  byli przede wszystkim polscy patrioci, ludzie, którzy w trosce o dobro Ojczyzny glosowali tak, aby uchronić Polskę od całkowitego zniszczenia i destrukcji. Glosowali tak, by odsunąć od władzy i wyrugować z życia  publicznego: złodziei, zdrajców, kłamców, różnej maści kolaborantów i wiarołomców. Po części to się udało, ale ludziom tym nikt za to nie podziękował, a o odwdzięczeniu się to nie ma nawet mowy. Dokonano wiec rozszczepu: po jednej stronie komuchy i polskojęzyczna  GW גאַסט וואַקאַציע , po drugiej "pisowscy patrioci" i ich politruki z również polskojęzycznej GP. Paradoksalnie nie wzięto pod uwagę najważniejszej i najliczniejszej grupy - zwykłych Polaków. Jedna, jak i druga strona pobąkuje, co prawda w różnych tonacjach (w zależności od możliwości stronniczego wykorzystania - ach ta obłuda i hipokryzja !) o prawdziwych Polakach, ruskich agentach, faszystach, kibicach, kibolach, katolach, homofobach, antysemitach itd.itp. Wcale nie zaskoczyła mnie deklaracja  prezydenta Dudy o organizacji przyszłego Marszu Niepodległości bez środowisk patriotycznych i narodowych. Spotkają się sami swoi, a w ramach ugody Komorowski odda Dudzie sokowirówkę, po czym przed ambasadom Izraela dokonają  uroczystego spalenia aneksu do raportu WSI. 
Trzeba przyznać, że pisowcy-sakiewiczowcy skrzętnie wykorzystują  podziały (same się nie porobiły) polskiej prawicy i środowisk narodowo -patriotycznych, można by powiedzieć- grubą rurą dolewają oliwę do ognia. Nie tak dawno "ulepszono" (skąd ta kasa ?- pytanie retoryczne) TV Republika, a jako konsultanta  (geopolityka, religia, porady bankowe i domowe, stosunki międzynarodowe, ekonomia, kultura i sztuka) zaproszono wykidajłę, "redaktora" protestancko-rabinistycznej tv Idź pod prąd "katolika narodowca" Mariana Kowalskiego. Na domiar tego w wymienionej sekciarskiej tv rabina Chojeckiego udziela się publikująca w GP, GPC i Nowym Państwie- Hanna Shen - specjalistka od Chin (Chiny to również jedna ze specjalizacji M. Kowalskiego, rozpracował większość  chińskich agentów począwszy od: G. Brauna poprzez J. Międlara a na K. Karoniu kończąc).
     
                                                             


                                                                                                                                  
                                                                   


    Wybitny polski patriota i historyk prof. Jerzy Robert Nowak jest autorem książki "Czerwone dynastie". W kilka lat po jej ukazaniu się ludzie Sakiewicza: Targalski i Dorota Kania (szefowa tv Republika) dokonali plagiatu publikując "Resortowe dzieci"- ni przepraszam, ni dziękuję, ni pocałuj mnie w dupę.
                                                       

                    Teraz kilka migawek z sakiewiczowskiego  salonu.
                                                       
                                                         


 Ślub  Michała  Rachonia (TVP, GP) i Katarzyny Gójskiej (Nowe Państwo -naczelna).

Były naczelny TV Republika, "judeochrześcijanin" T. Terlikowski, gościł  w programie Kupy Wojewódzkiego, podczas którego wypili brudzia,  przypieczętowując tym samym symbiozę ("najtrudniej jest kozie żyć z kapustą w symbiozie") neomarksizmu z judeochrześcijańskim  tolerancjonizmem.  
            Pierwszy po lewej nadworny "endek lawirant" Rafał Ziemkiewicz.
                            Poniżej ze znajomymi.

                                                        Piotr Lisiewicz prowadzi program - Kulisy manipulacji, ooo na tym się zna !

                                                          
      
               
   
 Jednym z pomysłów pana Sakiewicza są Kluby Gazety Polskiej, zrzeszające skądinąd wielu zacnych ludzi, pan Sakiewicz trzyma rękę na pulsie i dobrze je kontroluje, używając jako tuby propagandowej rządzących. Pan Sakiewicz nie może jednak uzurpować sobie prawa na monopol patriotyzmu, szkoda, że nie bierze on pod uwagę tego, iż większa część Polaków potrafi definiować patriotyzm inaczej- uczciwie i dumnie, według od wieków przyjętych wartości i tradycji. Jeszcze przestroga dla Panów Prezydenta i Naczelnika, jeśli oszukacie lub choć zignorujecie tych ludzi, odwrócą się oni od Was na dobre i wtedy nawet żaden Sakiewicz czy inny politruk Wam już nie pomogą - więcej pokory Panowie !
                                                           
                                                       
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              buteobuteo 1 komentarz:

  1. To co się dzieje obecnie to jakieś żarty z patriotyzmu, trudno mi to zrozumieć.

    OdpowiedzUsuń