xy

xy

środa, 31 maja 2017

EKOLOGIA ...FUNDACJA WWF I JEJ ZAŁOŻYCIEL JULIAN HUXLEY CD

       
 Na rozgrzewkę proponuję film "Pakt z pandą" niestety tylko I cześć, na końcu postu będzie rozmowa z realizatorem filmu, polecam.
     
                                
           
      Jak wspominałem uprzednio, założyciel WWF to Julian Huxley były dyrektor generalny UNESCO. W 1946 r. napisał książkę "UNESCO jego cel i filozofia" i można powiedzieć, iż koncepcje Juliana Huxleya zbliżają się do tych zawartych przez jego brata Aldousa w powieści "Nowy wspaniały świat". Zapraszam do rzucenia okiem choć na fragmenty artykułu z fragmentami książki Juliana Huxleya, które rzucają nowe światło na tak bardzo pozytywnie postrzeganą przez wszystkich organizację, jaką jest UNESCO.  
                     http://www.prisonplanet.pl/polityka/unesco_droga_do,p1322866635 
   W latach 59-42, Huxley pełnił funkcję prezydenta British Eugenics Society,
jego działalność naukowa była niejednokrotnie nagradzana: Medal Darwin czy Nagroda Laskera w kategorii planowanie rodziny -światowa populacja. Wracamy do WWF, fundacja powstała w 1961 r. w Morges (Szwajcaria), w formowaniu struktur i personelu ważną rolę odegrał Godfrey A.Rockefeller. Fundacja nakłoniła do współpracy wielu naukowców i ekspertów, trzeba dodać, iż jednym a nich był też współzałożyciel WWF Luc Hoffman spadkobierca koncernu farmaceutycznego La Roche. Pierwszym prezydentem WWF został książę holenderski Bernhard, w okresie dojścia Hitlera do władzy pracujący w kartelu IG-Farben, zaopatrującego w cyklon B niemieckie obozy koncentracyjne. Książę  Bernard służył w konnej-SS ( Reiter-SS), był również ( wraz z Polakiem Józefem  Retingerem )  współzałożycielem Grupy Bilderberg (1954) . Późniejszymi prezydentami byli również wysoko sklasyfikowani masoni (to nie żadne spiskowe teorie to fakty): John Ludon (prezydent Schell i rady konsultacyjnej Chase Manhattan Bank-Rockefeller) i Filip książę Edynburga, prywatnie mąż królowej Elżbiety II oraz wielbiciel polowań na tygrysy w Indiach (!!!). WWF działa w ok. 100 państwach na świecie również i w Polsce, w akcje propagowania ekologii włączają się  też autorytety jak: Maja Ostaszewska, Piotr Najsztub, Marcin Prokop czy Dorota Wellman. Działalność WWF wspierają również media krajowe i zagraniczne, poprzez które  WWF chce dotrzeć do" świadomości ludzi", dla przykładu: www.Supermózg.pl -  סופּערמóזג פּל, czy www.gazetaedukacja  - גאַזעטאַעדוקאַקדזשאַ . Poniżej video  z twórcą" Paktu z pandą".     


                                          

                                                                                                   buteobuteo      

1 komentarz: