xy

xy

środa, 31 maja 2017

EKOLOGIA... CD - WWF                                                   

    Zanim zajmę się przedstawieniem najbardziej rozpoznawalnej organizacji ekologicznej (logo z pandą) - WWF, krótkie wprowadzenie.  Podstawowym celem ekologi neomarksistowskiej, czyli ekologii sterowanej, jest wzbudzenie poczucia winny u ludzi i zdegradowanie człowieka jako bytu. Drugi cel, to niszczeniu autorytetów ( nie tylko w ekologii) i zastępowanie ich fałszywymi prorokami potrafiącym perfidnie manipulować i wyrafinowanie kłamać. Trzecim celem jest ogłupienie "głupich"- czyli "motłochu" i sterowanie "głupimi ogłupiałymi" (często używany termin "pożyteczni idioci").  

                   Wymowny przykład, żałosne, ale można się pośmiać;  
              Lord Christopher Moncton z manifestującymi "ekologami"
        
      
           
     Uwaga, każdy normalny człowiek powinien dbać o środowisko naturalne, zachowywać się w sposób racjonalny i zgodny z kulturą osobistą oraz ogólnie przyjętymi normami społecznymi naszej cywilizacji, ale dla neomarksistów to: ciemnogród, prawica, a nawet faszyzm. Dlatego wymyślono: ekologistów i ekologistki, ekologów i ekolożystki i oni są cool.
 Dla przykładu postępowy ekolog wrzuca, zawsze zużyte opakowania szklane do specjalnych pojemników i to nawet przed udaniem się na manifestacje KOD-u, czarny protest czy paradę równości. Postępowy ekolog ,któremu powodzi się w" miarę dobrze " (a dzisiaj swą pozycję społeczną można nawet podnieść, nie płacąc alimentów), do wyrzucenia butelek potrzebuje samochodu. Wsiada więc do swego klimatyzowanego auta   palącego więcej niż śp. Jan Himilsbach przez całe życie i zawozi pustą butelkę po koniaku do oddalonego o 100 m pojemnika na odpady szklane. Dlaczego po koniaku ?, bo postępowy ekolog protestuje przeciwko złemu traktowaniu koni w Janowie Podlaskim. Przy okazji pies ekologa miał okazję, zrobić kupę na środku chodnika, a że była ona większa od fryzury Magdy Gessler to tylko lepiej dla natury. Po krótkim wprowadzeniu i malej dygresji przechodzę do tematu głównego - WWF.
        World Wide Found for Nature jest to chyba największa organizacja 
pozarządowa na świecie, powstała 29 IV 1963 r. w Szwajcarii, fundatorem
był Julian Huxley brat Aldousa Huxleya (autora książki "Nowy wspaniały 
świat"). Julian Huxley zajmował się biologią ewolucyjną i eugeniką.
 Eugenika (słownik języka polskiego PWN) -"system poglądów zakładający
możliwość doskonalenia cech dziedzicznych człowieka". Jest to bardzo istotne, jeśli chodzi o Huxleya i następstwa jego działania. Poniżej podam linki gdzie można dowiedzieć się więcej na temat eugeniki, no i polecam film
                        Eugenika w imię postępu- Grzegorza Brauna.
                           
       

                                                                                                                                             https://www.youtube.com/watch?v=thR95fubIqI&t=35s                                
                                     
       https://www.youtube.com/watch?v=ln4UZvq2XUs&t=13s
   
      W latach 1946-1948 Huxley sprawował funkcję dyrektora generalnego UNESCO (Organizacja Narodów  Zjednoczonych do Spraw Oświaty Kultury i Sztuki. Tak na marginesie, obecnie funkcję te pełni Irina Bokowa była pracownica bułgarskiego MSZ za komunistycznych rządów Teodor Żivkowa, reprezentantka lobby żydowskiego w ONZ. Ale wracam do Juliana Huxleya... ciąg dalszy nastąpi. 
                                       
                                                                                           buteubuteo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz