xy

xy

piątek, 28 lipca 2017

O KONIECZNOŚCI MOBILIZACJI POLAKÓW WOBEC AGRESJI EUROPEJSKIEGO I KRAJOWEGO NEOMARKSIZMU     Od momentu dojścia do władzy PiS-u i wyboru na Prezydenta RP Andrzeja Dudy rozpoczęła się nagonka i wzmożone ataki, nie tylko na demokratycznie wybraną władzę, co na naszą Ojczyznę. Kto za tym stoi ? Używając terminu Pana Grzegorza Brauna z pewnością  - "mafie, służby i loże". Fasadą jest oczywiście podłe bydło, ludzie, którzy przedkładają własne interesy nad dobrem kraju lub nienawidzą wręcz Polski i Polskości i dążą do destrukcji kraju i naszego społeczeństwa.  

  Zanim powrócę do tematu mała dygresja à propos służb (warto to wiedzieć). Pamiętamy wszyscy tzw. aferę taśmową, otóż właścicielem  restauracji "Sowa i przyjaciele" był nie tylko kucharz R. Sowa, ale i  - Stowarzyszenie byłych oficerów WSI "Sowa", założone przez  gen.M. Dukaczewskiego, dawniejszego szefa służb. To tak na marginesie.
  Teraz wracam do tematu. Ataki na Polskę, zresztą coraz bardziej wzmożone, płyną też z ust polityków i biurokratów UE.
           
                               (Napis - marinade au pognon, znaczy - marynata z forsy)                       


                                                                           
W związku z tym potrzebna jest powszechna mobilizacja wszystkich Polaków, w celu zamanifestowania swego patriotyzmu i wspólnych ideałów. 

Przykrym jest tylko to, że wyłączność na patriotyzm chce mieć jedynie pan Sakiewicz ze swoimi prorządowymi Klubami Gazety Polskiej. Powinien wziąć pod uwagę, że na PiS glosowali nie tylko jego zwolennicy, ale i Polacy patrioci, którym zależało na usunięciu od władzy antypolskiego, złodziejskiego PO. Także trochę pokory panie Sakiewicz, poza klubami GP istnieje przecież patriotyczna większość w tym: narodowcy, nacjonaliści i choćby zwolennicy TV Trwam, którą pan atakuje jak konkurencje (ładna miłość do ojczyzny). Proszę zwrócić uwagę na zaangażowanie i ilość uczestników w Marszu Niepodległości w Warszawie. Nie chodzi mi o żadną współpracę, ale wspólne zgromadzenie Polaków w celu zamanifestowania patriotyzmu i sprzeciwu wobec ataków marksistowskiej międzynarodówki oraz krajowej szczujni i folksdojczów. Hasło: Bóg Honor i Ojczyzna, to nie hasło do wykrzykiwania na stadionach i pikietach, to sposób na życie polskiego patrioty.                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                               buteobuteo
                                                          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz